Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою
20.09.2013, 14:48

     Проблемі забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою  була присвячена зустріч слухачів курсів підвищення кваліфікації при МОІППО,   вчителів ЗОШ № 60, ЗОШ № 61 та педагогів - дошкільників , яка відбулась  19.09.2013 року в ДНЗ№ 92 "Світлячок”.

     Відвідувачі з інтересом спостерігали за старшими дошкільниками  на занятті з логіко-математичного розвитку  " Допоможемо Ведмежатам ”, яке провела вихователь,  спеціаліст І категорії, Стадник Альона Валеріївна.

      Присутні висловили свою вдячність за якісно проведене заняття, відмітили майстерність педагога, та достатній рівень підготовленості дітей з математики. Особливу увагу привернула велика кількість дидактичних ігор, які були використані на занятті.

      Завуч ЗОШ № 61, Малютіна Людмила Леонтіївна ,розповіла про спільну роботу колективів ЗОШ № 61 та ДНЗ № 92, яка спрямована на вирішення таких завдань:

·  взаємодія колективів в організаційному, методичному та практичних аспектах,

·  взаємодія дітей старшого дошкільного віку та учнів початкових класів.

·взаємодія батьків,

·взаємодія психологічної служби,спрямована на забезпечення поетапного становлення дитячої особистості.

      Куратор початкової школи ЗОШ№ 60,  Циганенко Марія Петрівна, та вчитель Пилипчак Тетяна Тимофіївна  подякували колективу ДНЗ № 92 за хорошу підготовку вихованців до  шкільного навчання. Наголосила на тому, що педагоги закладу завжди приділяють особливу увагу формуванню особистості дитини, що так важливо в наш складний час. Відмітила  вміння дітей працювати в колективі та вміння домовлятися між собою.

       Презентація роботи з наступності допомогла відвідувачам  наочно побачити ті заходи, які проводяться спільно ЗОШ №№ 60, 61 та ДНЗ № 92. Курсанти познайомились з дидактичним іграми для дітей старшого дошкільного віку виготовлені педагогами закладу.

      Вихователь методист ДНЗ № 92 Шкарнега Наталія Борисівна відмітила,що вся спільна робота ДНЗ та шкіл сприяє успішній адаптації майбутніх школярів, допомагає сформувати у них  мотиваційну та емоційно- вольову готовність до школи.

 Вихователь-методист ДНЗ № 92                                                       Шкарнега Н.Б.
Додав: kolinko |
Переглядів: 674
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018