Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Заняття «Школи відповідального батьківства» в ЗОШ №56
29.01.2014, 14:19

У житті кожного з нас іноді виникають труднощі та складні моменти, під час яких здається, що виходу немає. Нерідко в нас не вистачає сили, впевненості в собі, а іноді і знань, для того, щоб вирішити ту, чи іншу проблему. В таких ситуаціях відчувається відчай, впевненість в тому, що нічого неможливо змінити, а ще гірше - небажання щось робити для покращення ситуації. На жаль, такі випадки є не рідкість у сімейних стосунках між батьками учнів або батьків з дітьми.

Відповідно до Комплексної програми «Дитинство», з метою підвищення компетентності батьків щодо догляду, виховання та всебічного гармонійного розвитку дитини  нашою школою надано пропозиції Миколаївському міському центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  про організацію роботи з батьками, які потребують допомоги. І вже відбулося три засідання  «Школи відповідального батьківства». Заняття проводять  спеціалісти-психологи: Коваль Тетяна Володимирівна та Чернявська Анастасія Геннадіївна, які допомагають вирішити конфлікти, що  виникають у стосунках; подолати проблеми у вихованні дітей.

Робота Школи розпочалася темою «Відповідальне батьківство – з чого воно починається». Перше заняття відвідало 11 матусь, які прагнули порозумітися зі своїми дітьми. Дитина росте в родині і є носієм сімейних традицій. Вона кожну хвилину життя, день за днем, рік за роком вбирає в себе те, щи бачить в сім'ї. Діти уважно придивляються до поведінки батьків. Перші уявлення про справедливість, честь, обов'язок дитина одержує не стільки за словами батьків, скільки з спостереженьза їх вчинками. Тому поведінка батьків, ставлення один до одного, їх свідомість і відповідальність є головним фактором успішного виховання дітей. В цьому переконували присутніх психологи Центру під час заняття.

А 28.01.2014 року вони  розкрили тему «Роль батька і матері у вихованні дитини». Матусі зацікавлено заповнювали анкети, розповідали свої життєві історії, обговорювали різні ситуації, виконували вправи. Така робота дає позитивні результати. Батьки не залишаються наодинці зі своїми проблемами: отримують  змістовні, корисні консультації спеціалістів, інформаційні матеріали, які можуть використати у вихованні своїх дітей. І як наслідок, під впливом батьків  окремі учні долають проблеми у поведінці та ставленні до навчання.

Фахівці враховують всі пропозиції і побажання учасників щодо подальшої роботи «Школи відповідального батьківства», а батьки чекають наступного заняття.

Заступник директора з виховної роботи
Миколаївської загальноосвітньої школи
І – ІІІ ступенів № 56
Т.А.Цибульська


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 615
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018