Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Засідання педагогічної ради в ЗОШ №28
24.12.2013, 13:34

23 грудня 2013 року в приміщенні актової зали Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Шляхи реалізації концепції національного виховання особистості, самостійності та організаторських здібностей».

Метою даного засідання визначено: аналіз діяльності колективу з реалізації Концепції національного виховання учнів; визначення проблем та пошук оптимальних шляхів їх вирішення в умовах створення комфортного освітньо-виховного середовища, стимулювання творчого потенціалу педагогічного колективу, навичок самостійної дії.

У ході педагогічної ради було відмічено, що стрижнем усієї системи виховання в Україні є національна ідея, яка відіграє роль об'єднуючого, консолідуючого фактора у суспільному розвиткові, спрямованого на вироблення життєвої позиції людини, становлення її як особистості, як громадянина своєї держави. Національний характер виховання полягає у формуванні молодої людини як громадянина України. Розвиток сучасної освіти спрямований на створення гармонійної цілісної системи на кожному освітньому рівні, яка включала б в себе взаємоузгоджені методи, дії, компоненти, направлені на процес навчання, розвиток та виховання молоді. На сучасному етапі метою навчання стало насамперед формування життєвої компетентності учнів, уміння застосовувати набуті знання на практиці у своїй діяльності.

Протягом засідання класні керівники, вчителі історії та правознавства вносили пропозиції, у тому числі з власного досвіду роботи, щодо підвищення ефективності національного виховання молоді, психолого-педагогічних методів та прийомів формування національної культури та патріотизму.

Додав: kolinko |
Переглядів: 596
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018