Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

засідання школи керівників методичних об’єднань вчителів суспільних дисциплін на базі ЗОШ №46
26.11.2013, 16:54

Головною  професійною якістю, яку педагог повинен постійно демонструвати своїм учням, є вміння вчитися. Тож кожна діяльність безглузда,  якщо в її результаті не створюється якийсь продукт, або не будуть визначені певні досягнення. Чим більше інформації, методів та інструментів у своїй роботі використовує вчитель, тим більше ефект від його роботи. Але який би сучасний комп'ютер і найшвидший Інтернет вчителю не дати, найголовніше - бажання вчителя і здатність вчителя творити, вчитися, експериментувати і ділитися своїми знаннями та досвідом, набутими у процесі самоосвіти.

Саме про це йшлася мова під час засідання школи керівників методичних об’єднань  вчителів суспільних  дисциплін «Самоосвіта педагога як умова підвищення його професійної компетентності», яке відбулося  26 листопада 2013 року на базі МЗОШ №46.

Під час роботи семінару керівники методичних об’єднань шкіл міста систематизували й узагальнили свої знання з питань організації роботи над темами самоосвіти; отримали практичні рекомендації й високо оцінили підготовку й  проведення заходу.
Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 513
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018