Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Зустріч учнів ЗОШ №49 з представниками Харківського університету повітряних сил
05.02.2014, 16:11

У людини є три шляхи, щоб розумно вчинити:

перший, найшляхетніший, - думати,

другий, найлегший, - наслідувати,

третій, найбільш гіркий, - досвід.

Конфуцій.

Вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки вірно він буде обраний залежить майбутнє. Адже соціальний статус кожного визначається передусім рівнем освіченості, набутими знаннями і вміннями застосувати їх на практиці.

В умовах ринкової економіки дуже важливо оволодіти професією, яка б постійно мала попит на ринку праці. Уже минув час, коли більшість молодих людей бажають стати лікарями або педагогами. Реалії показують, що для того, щоб забезпечити своє майбутнє, потрібно отримувати спеціальності інших спрямувань. Проблема вибору професії завжди була актуальною і тим більше, залишається такою в сучасних умовах. Яку професію обрати – одне з головних завдань у житті кожної людини. З причини незнання правил вибору професії, ситуації на ринку праці, відсутності практичного досвіду професійної діяльності близько 40% молодих людей обирають професію, яка не відповідає їх інтересам, нахилам та вподобанням. Проблема підготовки учнів до свідомого вибору професії стає особливо актуальною тому, що орієнтація на певну професійну діяльність, свідомий вибір свого життєвого шляху є невід’ємною складовою всього навчально-виховному процесу в школі. Саме тому адміністрація ЗОШ № 49 приділяє велику увагу профорієнтаційній роботі.

04 лютого 2014 року в приміщенні школи був організований профорієнтаційний захід для учнів старших класів представниками Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба, головною метою якого є ознайомлення зі світом професій льотчика, створення сприятливих умов для забезпечення зайнятості молоді, її інтелектуального і духовного розвитку, задоволення потреби молоді в професійному самовизначенні і творчій самореалізації.

Під час профорієнтації учнів організаторами проведено презентацію Харківського університету повітряних сил, продемонстрували відеоролики про професію льотчика. Майбутніх випускників ознайомили з умовами вступу до вищого навчального закладу, за якими напрямками здійснюється підготовка тощо.

Прес-центр школи
Додав: kolinko |
Переглядів: 542
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018