Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Звучи, рідна мово… (ЗОШ №57)
21.02.2014, 18:23

Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

Ми, учні і вчителі, 57-мої пишаємося тим, що знаємо, любимо, а головне поважаємо українську мову. Сьогодні, у Міжнародний день рідної мови, свято української мови - одне з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники, кафедра філологів вирішила нагадати всім про наше коріння, нашу історію.

Ранок… Сонце ніби знає, що сьогодні свято, а тому зустрічає всіх своїми лагідними промінцями. Вчителі, учні, батьки поспішають до школи. При вході їх зустрічають філологи в українських костюмах, учні на чолі із завучем задають питання, а за правильну відповідь всі отримують подарунок - емблему свята.

Але це тільки перший сюрприз, бо трохи далі знаходиться дошка для побажань, де кожен може відтворити мелодію свого серця, а поряд – «жива стіна» із учнів початкової школи, які створили напис «День рідної мови», вони знають, що у них почесна місія, а тому переповнені гордістю. А навкруги панує святкова атмосфера. Чого тут тільки немає… В рубриці «Ні дня без рядка» створено виставку, присвячену Т.Г.Шевченку, де представлені малюнки, вишивки, полотна, квіткові композиції, вишивані рушники. В коридорах чуються лагідні, ніжні українські мелодії, учні захоплюють своїм вбранням, адже кожен має елемент українського костюму. А онде учні читають вірші Т.Г.Шевченка різними мовами світу, підтверджуючи думку про те, що наші учні не забули слова генія українського народу:

Учітесь, читайте, 
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь...

І хоча не всі народились українцями, але українська мова стала для них рідною.

Є у людей на землі рідна мова

Кожна на лад свій звучить.

А серед них і моя, світанкова,
Мова у небо летить.

Давайте побажаємо один одному всього найкращого й будемо чемно ставитися до рідної мови, особливо якщо це мова власного народу.

                                                                                                                                              Прес-центр школиДодав: kolinko |
Переглядів: 334
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018