Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

У ЗОШ №47 День ЦЗ та ОТ
18.04.2015, 20:40
17 квітня в ЗОШ №47 проведений Дня ЦЗ та ОТ. Цей день є обов’язковим щорічним заходом, де учні навчались правилам евакуації з приміщення у разі надзвичайної ситуації, проводились ряд практичних заходів за планом комплексного об’єктового тренування, а також тренувань, змагань, естафет, вікторин. В День ЦЗ проводилась виставка з питань цивільного захисту та виставка літератури «Знати і вміти».

До проведення заходів Дня ЦЗ залучено весь постійний склад працівників і учнів школи.
День розпочався з лінійки. Активними учасниками проведення лінійки стали учні 7 класу разом з класним керівником Вовнянко О.Я.

Під час проведення об’єктового навчання були теоретично та практично відпрацьовані питання з ліквідації аварійної ситуації За планом комплексного об’єктового тренування було проведено навчання учнів та педагогів школи умінню діяти в умовах терористичного акту з наслідками вибуху та пожежі в режимі надзвичайних ситуацій. Особовий склад штабу ЦЗ, комісії з НС, інший персонал і учні школи діяли в цілому організовано, а основні заходи виконали у встановлений нормативний час. Учасники тренування дотримувались правил безпеки. За наслідками проведеного об’єктового навчання можна зробити висновок, що дане навчання в цілому дало змогу визначити рівень готовності адміністрації, працівників та учнів школи до дій у разі терористичного акту.

Привернув увагу дітей виступ агітбригади ДЮП «Гарячі дівчата», провели тренування спортивного характеру серед учнів 8 класів, коли потрібно винести з небезпечної зони потерпілого при надзвичайній ситуації або надати йому невідкладну допомогу. Необхідно відмітити злагоджені дії рятувальної групи (Куйбар С.В.) та поста медичної допомоги (Саєнко С.А.).

У цьому році пожежна ланка показала свої вміння гасити пожежу різними засобами. Дії членів пожежної ланки внесли яскраву, цікаву та корисну інформацію для дітей у День ЦЗ. Під час проведення Дня ЦЗ школярі застосували на практиці свої знання та уміння з ЦЗ, спостерігали у дії те, про що вчили на уроках протягом навчального року.

Всі класні керівники провели уроки з ЦЗ: «Дії учнів під час пожежі», «Вогонь – друг і ворог», «Дії учнів в умовах терористичного акту», «Тероризм». Учні 7 класу переглянули фільми з цивільного захисту, а учні 2-4 класів взяли участь у вікторинах. Усі передбачені планом заходи виконано.
Додав: aliona91 |
Переглядів: 870
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018