Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Акція "Шкільна родина" в ЗОШ №59
20.01.2015, 14:44

Миколаївська спеціалізована школа І ступеня № 59 розкрила двері перед учасниками ІІ етапу міської КТС «Шкільна родина». Гостями закладу стали учні і вчителі двох шкіл: ЗОШ № 65 та СНВК. Особливість ІІ етапу КТС була в тому, що школи з різних районів міста зустрічаються і мають змогу поспілкуватись один з одним, ознайомитись з традиціями школи, відчути специфіку закладу.

У зв’язку з цим була проведена чимала робота. І учні, і вчителі, і батьки об’єднали зусилля, щоб гідно зустріти таких поважних і в той самий час, незвичних гостей. Адже зустріч такого плану була проведена вперше.

Свій досвід роботи продемонстрували керівники гуртків, психологи школи, вчителі англійської мови і, звичайно, «господарі» заходу – наймолодші учні.

…Сонячним ранком на шкільному подвір’ї з’явились довгоочікувані гості. Їх зустрічали учні, тримаючи в руках різнокольорові стрічки, якими вони утворювали веселку. Проходячи під стрічкою кожного кольору гості вислухали сім різних побажань.

На вході до актової зали на гостей чекали три чоловічка з різним настроєм: від веселого до сумного. Так ми дізнались, що всі прийшли до нас з гарним настроєм.

Зі словами привітання і короткою історичною довідкою виступила директор СШ № 59 Скопіч А.В. Після цих слів на сцені під звуки вітру і дощу з’явилася Мері Поппінс зі своїм партнером і затанцювали спільний танець під музику «Леді Досконалість». Вони і сталі  ведучими цього заходу. Після виступу на сцені, в якому з’ясувалося, що М. Поппінс потрібно підшукати школу для своїх вихованців Джейн і Майкла, було запропоновано пройти на шкільну ярмарку і прогулятися по чотирьох зупинках. Ними стали: бульвар Творча майстерня, Музична алея, вулиця Гарного настрою і «Cherry street». Всі гості і господарі заходу поділилися на 4 команди. Кожна з них отримала карту і провідника, місія якого була супроводжувати і не дати змогу засумувати нашим гостям.

На бульварі Творча майстерня на всіх чекав майстер клас з аеротвістингу. Всі отримали змогу власноруч виготовити серце з повітряних кульок і написати на ньому теплі слова – побажання тому, кому вони збирались його подарувати. Окрім цього кожний дізнався про історію виникнення аеротвістингу.      

На вулиці Гарного настрою на всіх чекала команда, яка підготувала різноманітні вправи та ігри. Задіяні були всі і діти, і дорослі.

На Музичній алеї працював чарівний музика, який за допомогою магічної палички допоміг вивчити пісню всім, хто до нього завітав.

А ось на  Cherry street всі на 10 хвилин занурились в світ англійської мови, дізнались багато нового і цікавого і, навіть, вивчили вірш.

Повернувшись з ярмарки на всіх чекала вікторина із запитаннями про наш заклад і про мандрівку ним.

Потім всіх запросили до гостинного столу, але це були ще не всі сюрпризи. Коли час гостин  підійшов до свого завершення на згадку всі отримали пам’ятні сувеніри у вигляді ручок, блокнотів та пакетів із логотипом ІІ етапу «В гостях у школи» в рамках міської КТС «Шкільна родина».

Самою високою оцінкою нашої роботи були радісні обличчя дітей і вчителів, яких ми проводжали і запрошували відвідувати наш заклад і надалі. Такий захід подарував нам новий незвичайний досвід спілкування. З нетерпінням очікуємо нових зустрічей!

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1138
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018