Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Ансамбль танцю «Джерельце» Палацу творчості учнів підтвердив звання «Народний художній колектив»
22.04.2015, 18:22

Звітний концерт «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Джерельце» Палацу творчості учнів, присвячений захисту звання «Народний художній колектив» і 25-річному ювілею колективу, відбувся в Обласному палаці культури Миколаєва.

Номери за участі колективу завжди є окрасою будь-якого концерту, тож зал був переповнений глядачами (усього охоплено 1200 глядачів), що бурхливими оплесками зустрічали танцюристів. Загалом у концерті взяло участь 150 вихованців ансамблю.

Колектив «Джерельце» є унікальним, адже його репертуар дуже різноманітний і яскравий: є серед номерів і народні, і сучасні танці – і в кожному з них закладено цілий сюжет, розкрити який можна лише впустивши танець у свою душу.

Перше відділення концерту цілком складалося з українських танців та танців народів світу: були тут і «Гопак», і «Джерельце», і «Березнянка», і «Чардаш», і «Циганський танець», і «Бублички».

А в другому відділенні були представлені як номери, вже добре відомі глядачам, такі, як «Зелена сімейка», «Веселі далматинці», «Матроська плясова», «Пірати Карибського моря», так і не такі відомі, але вельми яскраві хореографічні композиції, серед яких «Little party», «Сандорик», «Футбол», «Веселий вулик», «В ритмах Африки» та багато інших.

Загалом концерт тривав 3 години, але динамічна і насичена програма не дала глядачам засумувати – адже «Джерельцю» завжди є, чим здивувати своїх шанувальників. Так, наприклад, танець «Шаланди» виконали на сцені батьки вихованців «Джерельця».

Успіх «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Джерельце» не підлягає сумніву. Але у чому полягає його секрет? Мабуть, у педагогах колективу: Ганна Юхимівна Макарова, «Відмінник освіти України», не тільки прищепила любов до мистецтва, навчила технічному та досконалому виконанню не одне покоління миколаївців, але й завжди радо вітає своїх випускників у якості молодих педагогів колективу. Серед її колишніх вихованців такі молоді педагоги «Джерельця», як Іван Маслов, Валерія Семенюк, Анастасія Гаврилова та Анастасія Коломацька. Також слід відзначити майстерність акомпаніаторів колективу: Євгена Жевнера і Олега Саранчина – без них важко було би досягти такої злагодженої і продуктивної роботи. 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1291
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018