Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Авторська студія директора школи № 45 Целищева О.С.
23.11.2014, 15:41

Важливу роль у забезпеченні ефективного функціонування та поступального розвитку загальноосвітнього навчального закладу відіграє професіоналізм його директора. Особливо в нинішній час, коли стрімко і кардинально змінюються суспільні та особистісні цінності суб’єктів освітнього процесу (учнів, їхніх батьків, учителів, суспільства як соціуму та держави), широко запроваджуються нові інформаційні технології, що суттєво впливає на сутність навчально-виховного процесу.

Сьогодні здатність до постійного оновлення знань — це одна  з ключових компетентностей керівника, адже для  того, щоб  провести якісь певні зміни в загальноосвітньому навчальному закладі, необхідно самому  добре уяснити, що несуть із собою ці  зміни,  як вони будуть впливати на якість освітнього процесу.

Тому завданням  проведення авторської студії директора школи № 45 Целищева О.С. з теми «Парадокси навчання. Виховання – це просто»  стало визначення основних напрямів, пріоритетів, завдань і механізмів освітнього процесу в навчальному закладі, досвід впровадження системи управління, організації навчально-методичної та виховної роботи, які спрямовані на підвищення якості і конкурентоспроможності школи, вирішення стратегічних завдань, що стоять перед національною системою освіти в нових економічних і соціокультурних умовах.

З огляду на визначені пріоритети найважливішим для стратегії і розвитку навчального закладу визначено навчання і виховання людини інноваційного типу мислення та культури, проектування акмеологічного освітнього простору з урахуванням інноваційного розвитку освіти, запитів особистості, потреб суспільства і держави.

Методична рада школи

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 658
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018