Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

День ЦЗ у ЗОШ № 25
17.04.2015, 20:24

З метою практичної перевірки здатності учнів грамотно і чітко захищати своє здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях 17 квітня 2015 року в Миколаївській ЗОШ № 25 змістовно пройшов День цивільного захисту.

За планом роботи передбачено і проведено тематичну лінійку, години спілкування у 1-9 класах з тем «Дії у надзвичайних ситуаціях», «Протимінна безпека» та ін. Учні 11 класу відпрацьовували користування засобами колективного та індивідуального захисту, надання долікарняної медичної допомоги потерпілим. Учні 5-9, 11 класів підготували інформаційні матеріали, стіннівки.

Було розгорнуто тематичну виставку літератури у холі ІІ поверху «День ЦЗ». Для дітей молодшого шкільного віку проведено конкурс малюнків «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

З метою практичної перевірки здатності учнів реагувати на сигнал оповіщення цивільного захисту «Увага! Всім!» проведено тренувальну евакуацію всіх учасників навчально-виховного процесу та працівників школи за 2 хв. 23 сек., що відповідає нормам Закону України «Про цивільний захист населення».

Начальник ЦЗ ЗОШ № 25 Піляєва А.І.

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 963
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018