Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

День ЦЗ у ЗОШ №60
18.04.2015, 15:37

У нинішній складний для нашої країни та її громадян час кожен має знати основні правила поводження в екстремальних ситуаціях. Це стосується і школярів, котрі на момент виникнення НС можуть знаходитися далеко від батьків чи інших дорослих. Відтак, для набуття практичних навичок поводження у таких ситуаціях у кожній школі навесні проходить День Цивільного захисту. Не стала виключенням і Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №60.

17 квітня 2015 року навчальний день для школярів розпочався з лінійки, присвяченої відкриттю Дня Цивільного захисту, в ході якої було представлено шкільні формування: групу охорони порядку, ланку пожежогасіння, санітарний пост, групу демонстрації засобів індивідуального захисту. Під час літературно-музичної композиції «Чорнобиль – наш біль» учні згадали про події найбільшої екологічної катастрофи України, вшанували хвилиною мовчання героїв тих подій.

Кожен клас проводить агітаційно-пропагандистські заходи з питань Цивільного захисту. Учні школи підготували стінні газети (1-4 класи – «Абетка безпеки»; 5-11 класи – «Школа безпеки»).

Цього дня пройшли у школі і навчально-методичні заходи: уроки-тренінги «Вчимося жити безпечно», антивиставка «Користуйся безпечно».

Особливо цікавими для учнів були практичні заходи: евакуація школи за сигналом «Увага, всім!», звіти формувань про проведену під час евакуації роботу. Для школярів та вчителів найбільше захоплюючих моментів було під час показового виступу гостей – рятувальників Миколаївської пожежної частини №19.

Перед учнями школи виступили:

  • Болдарєв Володимир Вікторович, начальник пожежної частини №19, капітан служби ЦЗ.
  • Геращенко Олександр Олегович, начальник караулу пожежної частини №19, старший лейтенант.
  • Гайченко Павло Миколайович, командир відділення, прапорщик.
  • Коптєв Євгеній Вікторович, сержант, водій пожежного автомобіля.
  • Мовчан Володимир Миколайович, пожежний рятувальник, старший сержант.

Учням продемонстрували засоби пожежогасіння, першої допомоги, рятувальне знаряддя, костюми. Високий професіоналізм, майстерність, змістовність виступу, профорієнтаційна направленість сприяли зацікавленості дітей професією, поваги до службового обов’язку. Представники пожежної частини показали особистим прикладом як треба діяти у надзвичайних ситуаціях, забезпечили якісне проведення Дня Цивільного захисту в школі.

Шкільна команда ДЮП «60 частина» оригінальним виступом привітала пожежних з їхнім професійним святом, а старшокласниці вручили подарунки та квіти.

До учнів початкової школи цього дня завітали ще й представники громадської організації («Федерація підводної діяльності та спорту Миколаївської області») та «Комісії Акватлона», які провели бесіду про правила поведінки на воді в різні пори року. Діти переглянули мультфільми з цієї тематики (поведінка під час купання, допомога потопаючому), побачили життя в підводному царстві, ознайомилися з особливостями сучасних змагань під водою. Голова комісії Сергій Миколайович Кущ провів цікавий тренінг з питань техніки безпеки на воді відповідно до вікової категорії учнів. Школярам особливо сподобалися практичні вправи: присідання,  затримка дихання, ситуативні завдання. Найактивніших учнів гості відзначили подяками та пам’ятками. Дітям дуже сподобався тренінг, вони дякували представникам комісії, подарували їм квіти та побажали успіхів у роботі.

День Цивільного захисту у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №60 пройшов цікаво, творчо, а головне орієнтовано на формування в учнів практичних навичок, які допоможуть їм у будь-яких життєвих ситуаціях. 


Додав: kolinko |
Переглядів: 954
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018