Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

День рідної мови у ЗОШ №39
23.02.2015, 19:21

«Ну що б, здавалося, слова…

Слова та голос – більш нічого…

А серце б’ється - ожива,,

Як їх почує!»

Мова – те цілюще джерело, і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги. Століттями наша мова була тією повноводною рікою, яку ми називаємо поезією. Поетична грань живе у слові, і слово немислиме без неї, як не мислима річка без води.

Рідна мово! Запальна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів, вона встала з колін, піднялася як наша Україна.

Наша мова виблискує хвилями народної пісні, переливається в душі, творить нерозривність українського серця і української душі.

Наша мова породила Шевченка і Франка, Л.Українку і Василя Стуса, Ліну Костенко та інших визнаних світом геніїв. А вони зробили мову серцем нації, символом непереможності.

У Миколаївській ЗОШ№ 39 імені Ю.І.Макарова з нагоди святкування Дня рідної мови пройшли свята, флеш-моби, круглі столи, учнівська платформа «Перли рідної мови», виставка стіннівок тощо… Учні школи із задоволенням взяли участь у флеш-мобі «День національного костюма». Багатонаціональна шкільна шкільна родина вітала оплесками всіх, хто гордо крокував коридорами школи у костюмах своєї національності. Вірмени, білоруси, в’єтнамка, поляк і безліч українців та україночок. Лунала рідна мова багатьох  великих та малих національностей нашої  шкільної родини.

Прес-центр школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 870
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018