Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

День Святого Миколая в ДНЗ №20
22.12.2014, 11:36

Наступила найвеселіша пора року - зима і прийшли разом з нею свята у дитячий садок № 0 "Юний чорноморець", а разом з ними і клопоти, як їх підготувати і провести з найбільшою користю та зацікавленістю для дітей і батьків.

Кожен народ має свої чудові звичаї. І, певно, найпривабливіші з них – свята.  Дитинство для кожного, хто виховувався в простій християнській  сім’ї, невід’ємно пов’язане зі святом Миколая- чудотворця – божого угодника, який піклується про дітей, направляє їх на праведну дорогу. Перше свято яке ми відсвяткували – це День Св.Миколая. Свято пройшло на високому емоційному рівні. Діти мали змогу заспівати знайомі дитячі пісні під супровід справжніх музичних інструментів, на яких грали музиканти Миколаївської філармонії. Причарувала дітей своїм звучанням бандура та святкові пісні професійних акторів. Діти затанцювали  веселий хоровод зі Св. Миколаєм, грали з ним, відгадували загадки, розповідали вірші.

А здійснити мрії дітей та отримати гостинці,  допоміг депутат Верховної Ради, наш земляк - Борис Юрійович Козир, небайдужий до миру дитинства, радощів малечі.

Адміністрація ДНЗ


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 844
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018