Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

День толерантності
18.11.2014, 14:33
Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.

«Толерантність - це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями», - стверджував Генеральний секретар ООН (1997-2006 рр.), лауреат Нобелівської премії миру, дипломат із Гани Кофі Аннан. На індивідуальному рівні - це здатність без агресії сприймати думки, погляди та ідеї, які не збігаються із твоїми. Терпимість до чужого тобі способу життя, релігійної, національної й культурної належності, мови, звичаїв, цінностей, почуттів, фізичного і психічного стану, зовнішнього вигляду є головною умовою стабільності й миру в такому різноманітному сучасному світі.

У п'ятницю, з нагоди Міжнародного дня толерантності, в Миколаївській ЗОШ № 45 відбулось ток-шоу “Гість клубу” та брейн-ринг “Європа в мініатюрах”. Учні 11-Б класу Миколаївської гімназії №4 Кускова Катерина, Бабаніна Анастасія та Долгова Анастасія були представниками гімназії на заході під час якого вдалося поспілкуватись з гостями - представниками різних національних спільнот. Також, наші дівчата ввійшли в команду від Заводського району та мали змогу позмагатись у брейн-ринзі з командами інших районів міста. Всі отримали велике задоволення від зустрічі та сувеніри на згадку. А головне, ще раз нагадали собі, що треба мати активну життєву позицію і проводити чітку межу між толерантністю та байдужістю.

Як писав Олександр Довженко : «…людина повинна бути Людиною…», тож давайте всі будемо залишатися Людьми!

Додав: smile351 | | Теги: Миколаївська гімназія №4
Переглядів: 602
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018