Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Добрі справи волонтерів (Гімназія №3)
03.12.2014, 16:28

Щоб виховати у собі доброту, милосердя, толерантність, недостатньо прочитати про це в книжках, послухати на уроках етики і літератури. Дуже часто приклад батьків, вчителів, громадян і особистий досвід зроблять більше, ніж 100 мудрих книжок. Це добре розуміють у нашій гімназії, тому ми вже п’ятий рік займаємося волонтерською справою, взявши шефство над міським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Цвєтік-Сєміцвєтік”. Протягом року ми відвідуємо вихованців, ретельно готуємося до своїх візитів, збираємо подарунки для дітей та групи в цілому, готуємо сюрпризи.  

Ось і в останні дні листопада волонтери нашого 9-Б класу прийшли у гості до своїх маленьких друзів. Нас радісно зустріли і діти, і Ганна Степанівна Діліна (директор центру), і батьки вихованців. Ми разом співали пісні, водили танок та раділи демонстрації особистих досягнень “цвєтіків”.    

Попереду багато планів, зустрічей та цікавих заходів. Але найголовніше можна висловити словами Ганни Степанівни, яка на прощання нам сказала: “Добре, що ви розумієте, що поряд з вами може існувати зовсім інше життя, і є діти, які потребують вашої  уваги, допомоги та дружби”.

Чуяк Павло, учень 9-Б класу

Миколаївської гімназії №3 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 682
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018