Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Дружба не знає кордонів (ЗОШ №7)
06.04.2015, 18:41

З метою поглиблення знань про соціокультурне життя різних народів 4 квітня 2015 року в Миколаївській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №7 відбувся другий міжнародний контакт – спілкування  між  учнями Європейських держав. До кола друзів: Україна (м. Миколаїв, ЗОШ №7) – Болгарія (м.Бургас, училище Св. Кирила та Мефодія) приєдналися ще і учні зі Франції (м.Париж, Недільна школа).

Познайомитися з культурою, традиціями, звичаями народів, з якими живеш поруч – це велика справа, знак порозуміння та поваги один до одного. Народна творчість завжди була джерелом мудрості та злагоди. Тому для спілкування була обрана тема: «Традиції та звичаї народів».

Учні ЗОШ №7 розповіли одноліткам про українські традиції, ознайомили з технологіями виготовлення ляльок – мотанок, оберегів, писанок та вишиванок. Дуже сподобалися закордонним друзям запальний гопак та милозвучні українські пісні.

Запрошені на телеміст учні Миколаївської недільної болгарської школи інсценували фрагмент одного з народних свят Болгарії, що стало приємним сюрпризом для учнів з міста Бургас.

Лунали народні пісні та танці  і з боку  болгарських друзів. Французькі учні розповіли вірші  українською мовою та віртуально подарували на щастя виготовлені спеціально для учнів нашої школи  писанки.

Дружба не має кордонів!

Прес-центр школи

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 802
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018