Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Джазова п’ятниця у Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д. Чайки: бандурист-новатор Георгій Матвіїв
21.11.2014, 18:06
21 листопада 2014 р. Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки приймав шанувальників високого мистецтва на творчій зустрічі з випускником колегіуму – композитором, бандуристом-новатором, лауреатом міжнародних академічних та джазових конкурсів і фестивалів, солістом академічного ансамблю «Чайка» та Європейського Джазового Оркестру-2012, викладачем Одеської Національної музичної академії ім. А.В. Нежданової Георгієм Матвієвим.
Викладачам школи «Кобзарська наука» було дуже приємно почути від майстра визнаного світом слова подяки за те, що перша зустріч з бандурою відбулась саме завдяки їм. З вдячністю Георгій згадував свої заняття по бандурі з Валентиною Степанівною Січко, свої гастролі з Анатолієм Івановичем Андреєвим у складі Бузької Народної юнацької капели бандуристів «Кобзарський передзвін».
Музикантом було продемонстровано віртуозне володіння бандурою, а слухачі були вражені наскільки багатожанровим та різноплановим муже бути національний український інструмент – бандура.
В кінці зустрічі маестро наголосив, що значну роль в житті і становленні його як творчої особистості зіграв директор колегіуму Сергій Михайлович Січко.

Прес-центр колегіуму
Додав: Electronik |
Переглядів: 519
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018