Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Є в нас одна єдина Батьківщина – Україна! (ЗОШ №64)
16.02.2015, 19:37

Батьки 3-А класу ЗОШ №64

Усе свідоме життя ми вивчали істину, що наше майбутнє – це наші діти. І ось сьогодні саме наші діти, їх майбутнє під загрозою…А поняття патріотичного виховання набуває конкретного значення. І дуже приємно усвідомлювати,  що маленькі хлопчики та дівчата більше ніж деякі дорослі розуміють  важливість значення слів Батьківщина, країна, український народ.

Учні 3-А класу ЗОШ № 64 разом із класним керівником Дрожак Інною Миколаївною запросили нас, батьків, на виховний захід, присвячений  Дню Соборності нашої країни. Дуже зворушливо маленькі українці розповідали батькам про українські національні символи, історію виникнення України як держави, географічні особливості. Інна Миколаївна доручила учням класу самостійно підготувати презентаційні слайди до теми. І маленькі знавці України добре впорались із завданням. Як справжні талановиті українські діти танцювали та співали, прославляючи нашу країну. Учні згадали про всі уроки мужності, які з початку навчального року пройшли у класі.

ЗОШ №64 має своїх героїв сучасності. Це випускники та батьки учнів, які беруть участь у антитерористичній операції. Із любов’ю та вірою в обов’язкове повернення наших захисників учні подарували всім присутнім власноруч зроблені обереги, який кожен дорослий притулив до серця зі словами:

«Ми за МИР! Україна – вільна, незалежна держава!»

Батьки 3-А класу дуже вдячні адміністрації школи в особі директора школи Павлюк А.М. та класному керівникові Дрожак І.М. за проведення заходу «Є у нас одна єдина Батьківщина – Україна!» і виховання наших дітей справжніми патріотами.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 867
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018