Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Екскурсія до музею "«Підпільно-партизанського руху на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни» (ЗОШ №29)
12.03.2015, 11:48

 

11 березня 2015 року учні 5 та 6 класів Миколаївської ЗОШ № 29 відвідали музей «Підпільно-партизанського руху на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни», що знаходиться по вулиці Лягіна, 5.
Метою екскурсії було ознайомити учнів з подіями Великої Вітчизняної війни.
Експозиція музею розміщена в одному залі і розкриває основні періоди Великої Вітчизняної війни на Миколаївщині в 1941-1944 роках. Особливе місце в ній відведене матеріалам про діяльність диверсійно-розвідувальної групи під керівництвом Героя Радянського Союзу В. О. Лягіна (Корнєва). Не в перший раз почувши прізвище «Лягін», «Кобер», «Хоменко» учні відчули гордість за своїх земляків, побачили достойний приклад патріота своєї Батьківщини.
У музеї зберігаються фіктивні медичні довідки, перепустки, паспорти, копії німецького друку, виготовлені підпільниками для порятунку молоді від вивозу до Німеччини і організацій втеч військовополонених з концтабору. В центрі залу експонується унікальна колекція стрілецької зброї періоду Другої світової війни, а також безліч інших предметів, які допомагають відтворити атмосферу того часу.
Діти ще раз почули про немеркнучий подвиг, що здійснили 68 моряків-десантників під командуванням К.Ф. Ольшанського. Це був єдиний випадок в історії Великої Вітчизняної війни, коли всі учасники однієї бойової операції були удостоєні звання Герою Радянського Союзу, більшість – посмертно.

 

Класний керівник 5 класу Гайченко Н.А.

 

 

 

 


Додав: надія |
Переглядів: 922
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018