Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

«Фінансова грамотність» для гімназистів (гімназія №3)
06.11.2014, 14:51

Під час реалізації міської КТС «Шкільна родина» гімназисти знайомляться  з успішними випускниками закладу.

На цей раз у гості завітала Колесніченко Ганна, випускниця 2010 року, що навчається в Інституті магістерської та післядипломної освіти  університету банківської справи НБУ.

Економіка вабила дівчину ще  з шкільних років: гімназисткою здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Молодь тестує якість», стала призером  Всеукраїнського Турніру  Юних Економістів, призером обласної олімпіади з економіки.

Ганна презентувала учням 11-класів   навчальний курс для школярів «Фінансова  грамотність», що дає знання про фінансові інститути і пропоновані ними продукти та усвідомлення відповідальності за наслідки своєї фінансової поведінки. Саме до впровадження  цього курсу серед  школярів Києва залучаються студенти – фахівці з економіки.

У рідній гімназії випускниця розповіла одинадцятикласникам  про особливості здійснення платежів  пластиковими картками, про оформлення банківських депозитів та операцій з обміну валюти, поділилася секретами обачливої фінансової поведінки. Під час практичних вправ гімназисти обирали найкращий банк для вкладення депозиту,  з’ясовували, у якій валюті і за яких умов придбання сувенірів за кордоном обійдеться найдешевше...

«Фінансова грамотність» випускникам прийшлася до смаку і вони з цікавістю будуть очікувати на наступні заняття.

 ДОВІДКА. Курс за вибором «Фінансова грамотність» впроваджується Міністерством освіти і науки України та Інститутом інноваційних технологій і  змісту освіти за підтримки та у співпраці з Університетом банківської справи НБУ, Національним банком України та проектом USAID «Розвиток фінансового сектору» ( FINREP).  

Нікіта Павленко,

 учень 11-Б класу Миколаївської гімназії №3

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 635
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018