Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Формування громадянської свідомості дітей дошкільного віку (ДНЗ №5)
01.11.2014, 14:09

На сучасному етапі розвитку української державності життя висуває перед освітянами глобальні проблеми, однією з яких є громадянське виховання особистості.

30.11.2014 р. на базі дошкільного навчального закладу №5 пройшло методичне об'єднання вихователів дошкільних навчальних закладів м. Миколаєва за темою « Формування громадянської свідомості дітей дошкільного віку через заняття з народознавства та декоративної аплікації».

Були присутні: головний спеціаліст з дошкільної освіти Миколаївської міської ради – Іванова Н.М., керівник МО вихователь-методист ДНЗ №78 Гвозденко С.М.,  вихователі - методисти та вихователі ДНЗ №99, №78, №112, №118. Завідуюча ДНЗ №5 – Іванова В.А. познайомила присутніх із дошкільним навчальним закладом та колективом. Вихователь – методист Крикотнюк Т.Ю. познайомила учасників із програмою роботи методоб'єднання.

Педагогам були запропоновані наступні форми роботи:заняття з декоративної аплікації  “Чарівна квітка” в середній групі — вихователь Дяба І.В., комбіноване бінарне заняття з народознавства та декоративної аплікації”Вмілі руки і охота — буде гарна робота” в старшій групі — вихователь Піхтерева Л.К. та викладач з образотворчого мистецтва Мурінець О.О.; виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва “Талановиті батьки- талановиті й діти”; майстер-клас “Сучасне декоративно-прикладне мистецтво”, який провела керівник гуртка Саранчук С.І.

Обговорення занять проходило активно: педагоги висловлювали свої враження, думки з приводу побаченого, відмітили цікаві сюрпризні моменти:  незвичайна поява посилки, відеолист з минулого від Академії часу, показ легенди “ Про соняшник” за допомогою тіньового театру, картина, вишита атласними стрічками, дітьми гуртка з образотворчого мистецтва ; що спонукало дітей до праці. Вдало були підібрані методи та прийоми. Учасники методичного об'єднання позитивно оцінили роботу колективу дошкільного навчального закладу №5.

Іванова В.А., завідуюча ДНЗ №5 

Додав: kolinko |
Переглядів: 733
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018