Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Гарний час для відпочинку з користю (ЗОШ №1)!
20.06.2015, 18:14

Вивчення  іноземної мови дуже важливе, особливо зараз в умовах євроінтеграції. Знання іноземних мов — це щасливе, вільне та забезпечене майбутнє людини. У цьому році Міністерство освіти і науки України ініціювало великий загальнонаціональний проект літніх мовних таборів. Мета проекту – підвищити рівень володіння іноземними мовами  серед учнів усіх шкіл країни, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.

 Взагалі літні мовні табори – це ідеальне рішення. Це не тільки більш доступна альтернатива закордонним поїздкам у план ірозвитку мовлення , але й цікаве навчання, спрямоване на удосконалене володіння іноземними мовами.  У цих таборах діти знаходять собі друзів та разом проводять час. Наша Перша школа успішно організувала для 60 учнів 6-8-х класів роботу літнього мовного табору. 

У таборі діти мали можливість спілкуватися іноземними мовами (англійською та німецькою) і застосовувати їх у різних формах діяльності (в ігрових та концертних програмах, театральних виставах тощо).

Цей проект ґрунтувався на волонтерських засадах. Організовувати роботу мовного табору нам, вчителям,  допомагали студенти-волонтери Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського. 

Перший день мовного табору було розпочато урочистою лінійкою на шкільному церемоніальному майданчику, після чого діти грали в ігри на знайомство.

В англомовному таборі діти працювали над проектом «Здоровий спосіб життя», а в німецькомовному - "Подорож до Німеччини". Учням було запропоновано також зняти власні реклами англійської та німецької мов, які вони потім презентували у день закриття табору.

Учні 6-х і 7-х класів презентували виставу лялькового театру "Колобок", а восьмикласники  зіграли казку на сучасний лад "Червона шапочка". Дружньо усі працювали над костюмами, власноруч виготовляли декорації та  героїв казки із паперу.

Ми, керівники табору,  намагалися створити таку атмосферу, щоб дітям було насправді цікаво і корисно, тому із задоволенням один день присвятили відпочинку в Балабанівському лісі, де учні мали нагоду взяти участь у квесті та грати в різноманітні рухливі ігри.

Учасники німецькомовного табору мали чудову нагоду один день провести з носієм мови (лектором DAAD в ЧДУ імені Петра Могили - Якобом Волощиком ), що стало для них приємною несподіванкою.

В останній день роботи дітям запропонували намалювати плакати зі своїми враженнями від перебування в таборі. Нам було дуже приємно почути, що всі із задоволенням чекатимуть  наступного року, щоб знову бути разом із друзями у таборі. Кожен із них отримав рекомендації щодо вдосконалення свого рівня володіння мовою. Ми сподіваємося, що такий досвід, як для нас - вчителів, так і для учнів позитивно вплине на подальше вивчення іноземної мови. Хочемо всім побажати гарного літнього відпочинку і скорого повернення до школи задля відтворення нових ідей.

Олена Леонідівна Федорова,  керівник англомовного табору,
Марія Юріївна Пісна, керівник німецькомовного табору.

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1159
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018