Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Готуємося до педради (СНВК)
11.12.2014, 10:36

Навчальний заклад має стати для кожної дитини осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.Тому в Миколаївському спеціальному навчально-виховному  комплексі для дітей зі зниженим зором в рамках підготовки до педагогічної ради з теми «Про роботу педагогічного колективу з формування у дітей та учнівської молоді ціннісного ставлення до держави і суспільства» проходять методичні заходи, предметні декади із предметів суспільного та гуманітарного, природничого циклів.

 Вчителі продемонстрували професійний талант та здібності, вміння формувати всебічно розвинену особистість учня та через програмовий зміст історичних фактів, літературного твору,  задачі, слухання та інтерпретацію музичного твору тощо формувати громадянина – патріота України. Кращими стали уроки, проведені вчителями Фролушкіною Т.І. з історії України у 7кл.,  Карповою О.А. з  етики у 6 кл. та  математики у 5 кл., Свистуненко І.В. у 7 кл. з української літератури.

Цікавими, пізнавальними  та творчими є спільні проекти, створені учнями та вчителями, а саме: Скопець Н.О. із світової літератури у  9 кл. з теми «Письменники - борці за волю, державність свого народу та їх твори», Фролушкіною Т.І. з історії України у  8 кл. з теми   «Життя та побут козаків»; з правознавства у  9кл.  – «Конституція України», «Яку роль відіграє право у житті людини», «Право на освіту в Україні». Індивідуальні проекти учнів Котової А., Нагорної Ю., Чолій О..

Методична рада закладу


Додав: kolinko |
Переглядів: 880
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018