Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Інтегровані уроки в ЗОШ № 56
15.09.2014, 19:42

«Друзі! Усі ми знаємо, що українці славляться на весь світ піснею. У скарбниці української народної поезії від давнини збереглися календарно-обрядові пісні. Впродовж віків у них втілювались мудрість і досвід народу, його духовне багатство, морально-етичні та естетичні ідеали».

 Такими словами розпочався  інтегрований урок у 6-Б класі з теми: «Календарно-обрядові пісні». Вчителі Орленко Л.С та Курбанова І.В.  запропонували учням оживити сторінки книги «Звичаї, свята, обряди українського народу», виконати роль гідів і представників певного циклу календарно - обрядових пісень. Протягом уроку вихованці долучалися  до джерел духовності українського народу, знайомилися з  народними родинними звичаями, вчились любити  рідний краю, знати і цінувати його традиції та обряди. Учні проявили активність, творчі здібності, артистизм. Вони залюбки  інсценували пісні, обряди, святкові дійства. Особливо яскравим був виступ ватаги колядників і щедрувальників, костюмованих персонажів Маланки, Василя, Діда - поводиря з Козою (символом родючості і достатку). З їх вуст лунали слова шани господарю, побажання щастя, здоров’я, доброго врожаю. А змістовні повідомлення, презентації, малюнки, сімейні реліквії,  поробки  доповнили цікаві виступи.  Всі отримали безліч позитивних емоцій, відчули атмосферу добра, віри та любові, гордості за рідний край.

То ж, співаймо українські пісні! Вони допоможуть нам виховувати незрадливу пам’ять про наш рід, домівку, край, свою рідну Батьківщину.

Методична рада школи 


Додав: kolinko |
Переглядів: 539
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018