Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Хто найсильніший? (ЗОШ № 13)
22.03.2015, 09:48

Хто розумніший, дівчата чи хлопці, чоловіки чи жінки? Уже тисячі років людство шукає відповідь на це запитання. Вирішили поміркувати над ним і учні 5-10 класів під час інтелектуально - розважальної  гри-двобою «Хто найсильніший?»,  яку підготували і провели в останній день третьої чверті учні 9 класу.

Гра-двобій поступово перетворилася у справжнє шоу, в якому змагалися дві команди — хлопців та дівчат. Щоб перемогти, дівчатам довелося запитати себе: що вони знають про світ хлопців і як вони до цього ставляться? Хлопці, в свою чергу, робили те ж саме щодо дівчат.

Двобій чоловічого і жіночого світів ділився на шість раундів, під час яких команди набирали бали: «Збери літери», «Показуха», «Хто я?», «Бліц», «Музичний раунд», «Я умію». Гра справді була запеклою, але переможець остаточно визначився у фінальному, сьомому раунді. Лише чотири бали вирішили перемогу команди хлопців.

Сократ свого часу стверджував: «Чим більше я знаю, тим більше я не знаю». Людина приходить у світ для того, щоб постійно вдосконалювати, насамперед – себе, свій духовний світ, свої знання про нього. Саме тому протягом всього життя людина наполегливо навчається. І не важливо чоловік ти чи жінка. Важливо лише те, що всі ми відчуваємо потребу в збагаченні знаннями. 

Прес-центр школи

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 786
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018