Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Кущове методичне об’єднання для вихователів ДНЗ №92,22,20,51,70,77
22.11.2014, 18:01

Життя повсякчас висуває перед освітянами  глобальні проблеми, однією з яких є громадянське виховання особистості.

В.М. Волков писав: «Народ у найбільш чистому вигляді завжди представляють діти. Коли національне помирає в дітях, то це означає початок зникнення нації» - тому забезпечуючи національне виховання – наше завдання допомогти кожній дитині стати свідомим громадянином своєї країни!!!

Саме темі « Формування основ громадської свідомості дітей дошкільного віку: заняття з народознавства та декоративної аплікації  була присвячена чергова зустріч учасників  кущового методичного об’єднання для вихователів ДНЗ №92,22,20,51,70,77, яке відбулося на базі ДНЗ№92 « Світлячок».

Методичне об’єднання розпочала завідуюча ДНЗ№92, Колісніченко Людмила Олексіївна, яка познайомила присутніх із закладом, основними напрямками роботи колективу.

На заняттях з декоративної аплікації в середній групі «Прикрасимо сопілочку» ( вихователь Бершадська Олена Михайлівна) та старшій групі  «На хустки Україна багата» (вихователь Дашникова Наталія Михайлівна), вихователі показали методику навчання дітей, прийомам вирізування різних елементів( смужки, елементи, квіти), створення орнаменту за зразком вихователя та за уявленням дітей відповідно до програмових вимог кожної вікової групи. А, використання мультимедійних засобів: «Легенда про сопілочку» та « На хустки Україна багата» вдало поєднувались з іншими методичними прийомами мотивації та активізації пізнавальної, творчої діяльності дошкільнят. Рівень психо - емоційного комфорту, створений вихователями на заняттях сприяв активності та творчості малюків.

В теоретичній  частині вихователь методист ДНЗ №92, Стаднік Альона Валеріївна , провела консультацію для вихователів : Формування основ громадської свідомості дітей дошкільного віку: заняття з народознавства та декоративної аплікації  , в якій   нагадала  методику проведення занять з декоративної аплікації  в різних вікових групах .

Заключною  частиною  методичного об’єднання , проведеного у колі однодумців – колег,  стало обговорення занять та обмін досвідом роботи творчої групи ДНЗ№92 - мультимедійними посібниками з народознавства, якими користуються  наші педагоги.

Гості залишили садочок задоволені, зі словами подяки.

"Як немає людини без самолюбства, так немає людини без любові до Батьківщини. Навіть людина, яка оселилася на чужині, зберігає у своєму серці народність" - писав К.Д. Ушинський. 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 634
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018