Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Літературна вітальня в Миколаївському муніципальному колегіумі
02.03.2015, 08:35
24 лютого в Миколаївському муніципальному колегіумі им. В. Д. Чайки відбулася літературна вітальня, присвячена Міжнародному дню рідної. Учні, які брали участь в цьому заході, поділилися не тільки власною творчістю (лунали авторські вірші), але також презентували вірші відомих українських і російських поетів: Ліни Костенко, Йосипа Бродського, Сергія Єсеніна.
Чудовим доповненням були виступи представників національних товариств Миколаївської області - поета, члена Миколаївської обласної російської національної спільноти "Русіч″ Валерія Фалева, викладача азербайджанської мови, поета, письменника Бахтіяра Гаджиєва, волонтера ради Віталія Ярова, якій читав польською мовою вірші відомих польських поетів, а також власні поезії, присвячені трагічним подіям нашого міста - вибуху будівлі у мікрорайоні Намив минулого року.
Українська, азербайджанська, російська, польська мови об’єднали усіх присутніх, дали можливість торкнутися культурного різноманіття нашої країни, щоб зрозуміти, що незалежно від того, якою мовою люди розмовляють, головне – це повага і взаєморозуміння, доброта і любов, здатність сприймати і прийняти різноманітність мов, народів та культур у світі. А об'єднуючою силою для всіх нас повинна бути любов до нашої Батьківщини України - багатонаціональної, різноманітної, ЄДИНОЇ!
Сподіваємося, що такі зустрічі і програми будуть сприяти знайомству молоді з культурою інших народів, що, в свою чергу, допоможе нам дізнатися і зрозуміти одне одного. Тому що РАЗОМ МИ - СИЛА!

Прес – центр колегіуму

Додав: Electronik |
Переглядів: 821
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018