Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Літній мовний табір у ЗОШ №44
14.06.2015, 11:09

«Якщо ти активний, веселий, креативний, ініціативний і любиш англійську мову, – тоді ти з нами», – такими переконливими словами ми заохочували учнів школи до відвідування літнього мовного табору. До групи табору увійшли  7 найкращих хлопців та 7 найрозумніших дівчат -  знавців англійської мови, з керівниками табору -  Самойловою Г.І., Портяник М.С., Тимофеєвою Л.В. Вчителі нашої школи підтримали ініціативу Міністерства освіти  і науки України щодо впровадження загальнонаціонального проекту літніх мовних таборів.

Літній мовний табір з денним перебуванням “Discovery Land” створений з метою популяризації вивчення англійської мови, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих учнів, поліпшення їх мовної підготовки, формування знань та здібностей працювати в команді.

Відпочинкова зміна у літньому мовному таборі розпочалася 2 червня. Було проведено організаційний збір, учні познайомилися, визначили  лідерів, розподілили обов’язки, обрали назву та гасло групи, створили емблему. В цей день обговорили порядок щоденної діяльності та обрали тему проектної роботи – «Екологічна стежка школи». Ця тема є дуже актуальна для нашої школи, адже ми піклуємося про збереження навколишнього середовища. Проект розподілений на трудові станції «Квіткові клумби», «Лугова галявина», «Дерева нашої школи», «Орнітологічний майданчик», «Майданчик відпочинку».

Протягом роботи учні удосконалювали навички спілкування, брали участь у дискусіях, презентували свої уміння роботи з комп’ютером, пов’язуючи їх з вивченням іноземної мови. Діти весело відпочили, творчо збагатилися, спілкуючись один з одним та головне – підвищили мовну компетенцію. Загалом, усі отримали позитив та море емоцій!

Вчителі англійської мови

 
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1179
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018