Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Літній відпочинок у школі № 29
17.06.2015, 18:36

 

Миколаївська загальноосвітня школа № 29 завжди прагне створити комфортні умови для своїх учнів і їх батьків. Навіть влітку, не дивлячись на відсутність занять, учні можуть проводити у школі весело і корисно час, а їх батьки не турбуватись за дозвілля своїх дітей. Для цього на базі школи діють 3 табора відпочинку і оздоровлення дітей.
Вже не один рік працює пришкільний табір з денним перебуванням дітей «Ромашка». В цьому році в ньому працювали такі вчителі: Глущенко А.М., Данішевська Н.А., Бугір Н.Ф., Топоркова А.І., Бабієнко О.М., Тарасова О.В,
Скорохід О.В., Маркелова Н.С. Протягом трьох тижнів учні мають можливість відвідати цікаві екскурсії, прийняти участь у святах, фестивалях, конкурсах, цікавих акціях, змаганнях, пограти і просто весело провести час. Табір працює з 8:00 до 17:00, діти отримують дворазове харчування. Для безпечного відпочинку дітей в таборі, протягом дня з ними знаходиться медична сестра. Окрім веселих розваг, в таборі є можливість для учнів спати вдень, що позитивно впливає на підростаючий організм. Табір «Ромашка» допомагає дітям з різних класів познайомитись ближче і потоваришувати. Учні вчаться спілкуватись, поповнюють свої знання і просто весело проводять вільний час. Творчі конкурси, колективна підготовка свят, спортивні змагання – це не тільки весело, - це можливість відкрити нові таланти, що завжди приємно. Діти, які хоч раз відпочивали у літньому пришкільному таборі «Ромашка», прагнуть повернутись до нього і на наступний рік.
Перший рік в школі працює 2 мовних табори. Вони дають можливість поглибити свої знання іноземних мов, попрактикувати спілкування і вимову, а головне - весело провести час у хорошій дружній компанії. Учні відвідують екскурсії, грають і спілкуються англійською, що допомагє у невимушеній обстановці покращити свій рівень володіння іноземними мовами.
Вчителі школи створюють всі умови для хорошого відпочинку і оздоровлення. В час, коли комп`ютерна залежність «затягує» все більше і більше дітей, ми прагнемо навчити наших учнів отримувати задоволення від «живого» спілкування, радіти сонечку і чистому блакитному небу, відкривати для себе світ, а не обмежувати його у чьотирьох стінах своєї кімнати і головне - нам це вдається.

 

Скорохід О.В., практичний психолог школи

 

 

 

 


Додав: надія |
Переглядів: 1023
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018