Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Літо в пришкільному таборі - 2015
18.06.2015, 10:45

На початку літніх канікул перед батьками школярів міста постає тривожне запитання: куди цього року відправити дитину на відпочинок? Батьки мріють про те, аби дитина не тинялася без діла вулицями міста, а добре відпочила. І не просто набралася сил до наступного навчання восени, а й набула корисних навичок та знань, зміцнила здоров`я.

З цією метою у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах м.Миколаїв відкрито 52 відпочинкових табори для 2462 дітей за бажанням батьків. В першу чергу забезпечено організацію оздоровлення та відпочинку 784 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зокрема: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, бездоглядних та безпритульних дітей, дітей «групи ризику», дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, талановитих та обдарованих дітей. До відпочинкових таборів залучено 46 дітей з сімей вимушених переселенців та чиї батьки є учасниками АТО.

Протягом червня у пришкільних таборах школярики змістовно та весело відпочивали, грали та пізнавали нове. Кожен день був, як барви веселки, - цікавий, наповнений новими зустрічами, враженнями, розвагами та екскурсіями. Плани роботи відпочинкових таборів передбачали змістовне дозвілля дітей, естетичне та патріотичне виховання, фізкультурно-оздоровчі заходи, відвідування культурно-мистецьких закладів міста і повну свободу для самовираження всіх талантів та здібностей юних відпочивальників. Розвитку естетичних смаків дітей та їх артистичних здібностей сприяли різноманітні конкурси та фестивалі. Зміцненню здоров`я дітей та їх фізичному розвитку сприяла професійно організована спортивно-оздоровча робота, основною подією якої стала зустріч команди Всесвітнього Бігу Заради Гармонії-міжнародної естафети.

В цьому році в шкільних відпочинкових таборах проходять практику кращі студенти університету ім. В.О.Сухомлинського. Крім того, зі шкільними таборами співпрацюють музеї міста, театри, кінотеатри, бібліотеки, дитяче містечко «Казка».

Протягом червня-серпня для дітей з сімей вимушених переселенців та чиї батьки є учасниками АТО організовано п`ять табірних змін на базі відділення реабілітації міської дитячої поліклініки №3, де діти зможуть не тільки цікаво відпочити, а й оздоровитися та загартуватися. Особливу подяку висловлено батьками вихованців відпочинкового табору директору ЗОШ № 17 Панченко А.Т. за надання оздоровчих послуг дітям у реабілітаційному відділенні та адміністрації і педагогічному колективу ММК за створення умов для відпочинку дітей.

На базі позашкільних навчальних закладів освіти працювали гуртки за інтересами дітей, проводились для шкільних таборів культурно-масові заходи.

Протягом червня-серпня дошкільні навчальні заклади міста були переведені на оздоровчий режим роботи (збільшивши граничні кошти 1 дня на 10%).

У червні 1526 школярів із 23 загальноосвітніх навчальних закладів Миколаєва мають можливість удосконалювати власний рівень мовленнєвої компетентності з англійської та німецької мови у шкільних мовних таборах.

Науково-методичний центр управління освіти Миколаївської міської ради у співпраці з провідними вищими навчальними закладами міста провів низку заходів організаційного характеру: наради, консультації, тренінги. Вчителі іноземних мов навчальних закладів міста і 33 волонтери із Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського, Миколаївського університету кораблебудування імені С.Й. Макарова, Чорноморського державного університету імені П.Могили підготували цікаві та насичені програми, які органічно поєднують спорт, здоровий спосіб життя, соціальну і екологічну діяльність та нові культурологічні заходи. Оригінальні програми заходів  відрізняються різноманітністю форм, серед яких проекти, круглі столи, квести, флешмоби, соціальні та екологічні акції, майстер-класи, брейн-ринги, талант шоу тощо. Керівники навчальних закладів забезпечують дітей здоровими та безпечними умовами перебування у таборах, створюють умови для належної організації їх дозвілля.

Керівники та педагоги, управління освіти Миколаївської міської ради й надалі сприятиме вдосконаленню роботи з організації та забезпечення літнього відпочинку та оздоровлення дітей міста на найвищому рівні.
 


Додав: kolinko |
Переглядів: 1309
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018