Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Людина, яка не знає свого минулого, не варта майбутнього
02.04.2015, 15:02
31 березня наш 6-В клас відвідав музей бойової звитяги у гімназії.

«За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!», – саме під такою назвою в нашій гімназії було нещодавно відкрито експозицію, присвячену болю всього українського народу: бойовим діям, які зараз проходять на сході нашої держави.

Патріотизм – це любов та відповідальність. Любов до землі, на якій ти народився, та відповідальність за її долю та долю твого народу. Вихованці гімназії, їх батьки, вчителі беруть активну участь у зібранні музейних експонатів та в доброчинних акціях, які періодично проходять в стінах навчального закладу.

У кожного з нас своє життя й власна доля. Кожна людина має право на розвиток і самовдосконалення, світле майбутнє, яке в кожного різне. Але, як сказав відомий філософ Гете, "людина, яка не знає свого минулого, не варта майбутнього". Я погоджуюся з цією думкою, бо, дійсно, якщо ми будемо цікавитися своїм минулим, своєю історією, то в нас буде можливість уникнути багатьох помилок, що були зроблені раніше. Адже наше минуле – це досвід. Досвід, який ми переймаємо у своїх батьків, дідів, у свого народу. І якби ми не мали цього досвіду, то чи змогли б жити без помилок? Хіба таке можливо? Я Вважаю ні, тому що не були б зроблені тисячі відкриттів, бо вчені-сучасники не мали б інформації від своїх попередників, ми б не мали звичаїв, традицій, менталітету, форм поведінки... Ми б не мали історії! А як писав О. Довженко: "Народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців".

Людська пам’ять – дивовижний інструмент. Дещо ми забуваємо майже одразу, а дещо впивається в нашу душу настільки глибоко, що позабути це здається неможливим, тому що тут спрацьовує одвічний закон: ми віримо лиш у те, в що хочемо вірити; ми пам’ятаємо лише те, що хочемо пам’ятати.

Прес-центр 6-В класу


Додав: smile351 | | Теги: Миколаївська гімназія №4
Переглядів: 975
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018