Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Мелодія серця (ЗОШ №57)
07.05.2015, 13:05
Талант не купиш, з ним треба народитися, його треба ще й виявити і з великою наполегливістю розвивати в собі. Талант — це зелена вулиця в житті. Це щастя людське і подарунок долі.
Чи знаєте Ви, що таке талант? Чи у всіх людей він є? І, взагалі, що таке талант? Щось містичне чи набуте самою людиною? На мою думку, талант - один з проявів життя людини, можливість виразити свої емоції.  Все, за що береться талановита особистість, вона робить професійно. Все, що виконує, викликає позитивні почуття та добрі емоції. Талановита особистість завжди знайде світлий промінчик у своєму житті і вкладе його у свої твори, малюнки, пісні, музику чи в певні спортивні або наукові досягнення.
Талант — це світло у вікні, яке ввімкнене вдень і вночі. Талант ніколи не спить, він завжди живе і щось винаходить. Завдяки таланту живе її величність, Природа-матінка, живе пісня, живе поезія, музика і театр, живе опера і балет, живе спорт і надія.
Серед учнів нашої шкільної родини є дуже багато талановитих, по-справжньому обдарованих молодих особистостей. Це спортсмени, поети, художники, танцюристи, співаки, які прославляють нашу рідну школу та  гордо несуть звання – учні МЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка.
6 травня 2015 року Казакова Лідія, учениця 8-Б класу,  запросила всіх бажаючих, а їх було чимало, насолодитися її талантом. Говорять, що талановита людина - талановита в усьому! Ці слова про нашу Ліду, адже вона гарно вчиться, займає посаду віце-президента шкільного парламенту, але і це не все, бо Лідія - соловейко нашої школи.
Отже, 6 травня подарувало нам свято таланту. міський Палац творчості учнів привітав усіх присутніх веселим гамором і передчуттям чогось фантастичного. Учні і вчителі зайняли свої місця, світло погасло...
І ось на сцені наше яскраве сонечко, яке ми пам"ятаємо маленькою красунечкою з косичками. Звичайно, тепер перед нами була юна леді, а не маленька дівчинка... Ліда виконувала пісні, присвячені своїй родині, рідному місту, всьому, що найрідніше людині. Приємно, що учні і вчителі, запрошені на свято, були захоплені і зворушені, а головне - переповнені гордістю. Оплески лунали все гучніше і гучніше, а по завершенню навкруги чулися веселі обговорення та слова вдячності.
Хочеться подякувати Ліді, її родині та наставникам за чудове дійство. Бажаємо успіхів і щасливої творчої долі!
Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 966
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018