Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Методичне об’єднання інструкторів з фізичної культури м. Миколаєва в дошкільному навчальному закладі №5
22.05.2015, 13:15

21 травня 2015 року в дошкільному навчальному закладі №5 відбулося методичне об'єднання для інструкторів з фізичної культури м. Миколаєва на тему «Фізіолого – гігієнічні основи фізкультурно – оздоровчої роботи в літній період в дошкільному навчальному закладі».

Своїм педагогічним досвідом та новими ідеями в цьому напрямку ділилась на методичному об’єднанні з колегами міста вихователь – методист КрикотнюкТ.Ю. та інструктор з фізичної культури Григор’єва Т.А.

На занятті у середній групі «Казка в лісі» було продемонстровано, як підтримувати інтерес до занять фізичними вправами шляхом використання для вправ та ігор об’єктів живої природи - дерев, піску, водоймищ. Творче використання цього безцінного матеріалу викликало у дітей бажання самостійно піклуватись про власне здоров’я та пізнавати навколишній світ.

Та справжнім феєрверком емоцій стало спортивне свято «Ми бажаєм, щоб на світі всі були здорові діти!» Цікаві, продумані до дрібниць ігри, сприяли максимальній активізації рухової діяльності шляхом урахування індивідуальних особливостей кожної дитини. А цар Здравояр, пані Застуда, принцеса Краплинка і моторний Козак стали авторитетними порадниками у формуванні культурно – гігієнічних навичок.

Попереду три чудових місяця. І від нас, педагогів, залежить якими вони будуть для наших вихованців. Головне пам’ятати про те, що організувати роботу в дошкільному навчальному закладі у літній період треба так, щоб кожна дитина почувалася радісною, була здоровою та щасливою!

Методична рада закладу


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1076
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018