Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 23
Гостей: 22
Користувачів: 1
nataliya_fedchenko


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Ми свято шануємо пам’ять
31.10.2014, 14:56

Палац творчості учнів відсвяткував 70-у річницю вигнання фашистських загарбників з України концертом творчих колективів «Ми свято шануємо пам’ять – хто власним життям Україну зберіг». Святковий захід відбувся на сцені 28 жовтня і знову запалив у серцях мешканців міста спогади про Велику Перемогу, яку було здобуто дорогою ціною життів звичайних людей, наших співвітчизників.

Ця дата  навіки закарбована не тільки у підручниках з історії, а й в наших душах, в наших сімейних хроніках. Вона нікого не залишила байдужим – тож зала Палацу була переповнена глядачами (570), серед яких були й ветерани, й прості мешканці Миколаєва: дорослі та учні шкіл міста.

Шанували пам’ять перемоги ансамблі танців: «Народний художній колектив» «Юність Прибужжя» (кер. Бєлічко В.В.), «Народний художній  колектив» «Джерельце» (кер. Макарова Г.Ю), «Невгамовні» (кер. Коломацька А.М.), «Зразковий художній колектив» «Веселка» (кер. Зарванська В.В.) та «Народний художній колектив» ансамбль класичного танцю «Дивертисмент» (кер. Смикова Т.Ю., Драгомощенко С.О.). А вокальні колективи «Парус» (кер. Неволік Д.А.), «Домісолька» (кер. Вітовець О.М.), «Народний художній колектив» оркестр народних інструментів (кер. Близниченко І.В.) прославляли ветеранів своїми зворушливими виступами. Також долучився до привітань театральний колектив «Мрія» (кер. Олійник М.О.). Всього у концерті виступило більш 200 вихованців Палацу творчості учнів.

Ми завжди маємо пам’ятати своє минуле для того, щоби мати майбутнє. Тож сподіваємось, що величний подвиг наших предків ніколи не забудеться, не загубиться в часі, і молоде покоління ще не раз буде вітати переможців Великої Вітчизняної війни – адже саме від нас залежить, чи буде небо над нами мирним, і чи будемо ми гідними тої перемоги, яку ціною свого життя здобули наші предки.

Широкова Вікторія,

методист Палацу творчості учнів 


Додав: kolinko |
Переглядів: 814
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018