Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Миколаївській гімназії №2 - 150 років!
18.05.2015, 19:31

18 

18 травня 2015 року в гімназії №2 відбулося святкування 150-річного ювілею. Учні, працівники гімназії та батьки взяли участь в урочистій ході головною вулицею міста у супроводі оркестру до обласного палацу культури Миколаївської області, де пройшла святкова ювілейна програма.

З нагоди ювілею гімназію привітали міський голова Гранатуров Ю.І. та начальник управління освіти Деркач Г.І., які передали гімназії у подарунок сертифікат на отримання 14 ноутбуків. Серед запрошених гостей, які висловили привітання гімназії та побажання процвітання, плідної праці та творчих здобутків, були в.о. обласного департаменту освіти Каськова А.Л., директор коледжу преси та телебачення Головченко Г.О., ректор ЧДУ ім.П.Могили Клименко Л.П., директор інституту філології ЧДУ ім.П.МогилиПронкевич О.В., заступник голови центральної районної адміністрації Власенко В.І, директор МОІППО Старєва А.М., директор інституту автоматики та електротехніки Жук Д.О., викладачі вищих навчальних закладів, представники громадськості міста та області та видатні випускники гімназії Голодницький О.Г., Попов О.В., Тіхонова К., Жирноклюєва Л.Ф.

Учні гімназії підготували святкову програму, де продемонстрували свої співочі та танцювальні таланти. Оскільки в цьому році святкування ювілею співпало з традиційним щорічним святом «За честь гімназії» під час святкування були нагороджені відмінники навчання, призери олімпіад та конкурсів міського, обласного та всеукраїнського рівнів, переможці МАН та міжнародних конкурсів, учасники творчих та спортивних гуртків, які гідно представили гімназію на міських та обласних змаганнях.

Гімназія №2 входить до сотні найкращих закладів середньої освіти України. Це результат плідної праці педагогічного колективу, активної участі батьків та завзяття учнів. Гімназія пишається своїми вихованцями, вчителями та батьками, які щоденно створюють її історію вже протягом 150 років. Віват, гімназіє!  

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1100
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018