Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Місячник знань безпеки життєдіяльності в ЗОШ № 25
20.11.2014, 17:01

У рамках місячника знань БЖД в Миколаївській загальноосвітній школі №25 була проведена зустріч з представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області учнів 1-6 класів.

Учні практично відпрацьовували дії в разі виникнення НС. Спеціалісти ДСНС демонстрували костюми рятівників та спецзнаряддя для ліквідації НС. Дуже уважно учні слідкували за моделюванням НС за допомогою пожежної машини, зробленими спеціалістами рятувальної служби; дивилися мультпрезентацію щодо поведінки у разі виникнення НС. Також діти мали змогу зробити селфі у захисних шоломах, пожежних касках, вогнеопірних куртках та рукавицях рятівників.

Проведення цього заходу – один крок у цілеспрямованій профілактичній роботи з учнями та працівниками, яка проводиться в закладі щодо профілактики травматизму під час навчально-виховного процесу та у побуті, виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та естетичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності формування навичок дотримання правил поведінки, оволодіння основними прийомами, методами і засобами захисту від несподіваних травм, також підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення життєдіяльності учнів, працівників школи.

Заступник директора
з навчально-виховної роботи
ЗОШ № 25 Власик Л.І.
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 729
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018