Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Мітинг пам’яті (ЗОШ №39)
07.05.2015, 20:45

Усе далі відходить від нас та далека жахлива війна, яка принесла стільки горя на українську землю, насіяла розпачу та біди, змінила історію народів.

Давно відшуміли бої, заросли окопи травою. Минають роки, відлітають у вічність, але пам’ять залишається в серці кожного. Вічна пам’ятиь про синів і дочок, які не повернулися з поля бою.

Більше 40 років на базі Миколаївської ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова ведеться пошукова робота, завдяки якій тисячі сімей із усього світу дізналися про місце поховання своїх близьких. Завдяки роботі наших пошуковців рідні воїнів змогли відвідати могили своїх дідів, батьків, чоловіків.

Навесні 2013 року юні пошуковці під керівництвом Патрахіна Є.М. знайшли місце дислокації 2-ї стрілкової роти 187 гвардійського стрілкового полку 61-ї гвардійської слов’янської дивізії під командуванням Жидкова А.А.

Завдяки мужності та самовідданості наших бійців ворог був знищений в районі с.Тернівка, що дало змогу нашим військам перейти в наступ та наблизитися до міста в районі Темводу.

27 березня 1944 року після кровопролитних боїв с.Тернівка було звільнено. В результаті даної операції, злагоджених дій підрозділів ІІІ Українського фронту м.Миколаїв було звільнено.

Саме тому, 6 травня 2015 року, напередодні свята Перемоги, ми присвятили наш мітинг пам’яті полеглих, бойовій славі наших прадідів і провели його саме на тому місці, де в березні 1944 розпочалася операція по звільненню нашого міста.

На нашому святі були присутні голова адміністрації Заводського району Карцев В’ячеслав Миколайович, радник голови Миколаївської обласної державної адміністрації, член Національної спілки журналістів України Макарова Надія Лаврентіївна, директор товариства «Золотий колос» Іванова Надія Валеріївна, голова сільської ради с.Коларове Павловська Наталя Григорівна, учні Миколаївської ЗОШ № 39 імені Ю.І.Макарова, Коларівської школи та жителі с.Коларове.

Слова вдячності пролунали від учнів, вчителів, гостей. Море квітів було покладено до підніжжя пам’ятного знака. Особливим був букет від жителів Заводського району, інтернаціональної родини учнів нашої школи.

«Когда закончится война, вернемся мы сюда, пройдем по этим местам, кто остался в живих и позовем лучший в мире симфонический оркестр – во фраках. И как вжарим «Смуглянку» от начала и до конца. Ці пам’ятні слова з відомого кінофільму «В бой идут одни старики» пам’ятають всі. Скінчилася війна. І ми прийшли на місце, де колись йшли бої, лилася кров наших бійців, гинули наші воїни. Ми взяли з собою тих, хто залишився в живих, наших ветеранів, і кращий духовий військовий оркестр підшефної військової частини А 3130 при повному параді у формах і всі разом «вжарим» «Смуглянку» від початку і до кінця» - наголосила директор Миколаївської ЗОШ     № 39 імені Ю.І.Макарова Демиденко М.М.

І серед широкого поля, серед трав зазвучала улюблена «Смуглянка». В пам’ять про ту війну, про всіх тих, хто такою дорогою ціною виборов нам перемогу.

За організацію та підготовку мітингу адміністрація, учні та батьки Миколаївської ЗОШ № 39 імені Ю.І.Макарова висловлюють подяку начальнику Миколаївського гарнізону, старшому морському начальнику, капітану І рангу Догонову Володимиру Миколайовичу, заміснику начальника Миколаївського гарнізону по роботі з особовим складом Шмигановському Віктору Анатолійовичу, директору ФОП Савченку Григорію Івановичу, генеральному директору ПАТ «Миколаївобленерго» Сиваку Олегу Петровичу.

Прес-центр школи 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1013
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018