Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Модернізація хімічної освіти
07.11.2014, 09:56

05 листопада 2014 року на базі  Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради відбувся обласний семінар-практикум для вчителів хімії ЗНЗ Миколаївської області з проблеми «Забезпечення якісного переходу на новий зміст хімічної освіти засобами використання інноваційних технологій». У засіданні взяли участь керівники районних (міських) методичних об’єднань учителів хімії та молоді перспективні вчителі хімії Миколаївської області (усього–34 особи).

Учасників семінару привітала Ганна Матвєєва, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, директор МСШ «Академія дитячої творчості», яка наголосила на тому, що школа створена як відгук на сучасні проблеми суспільства у складний час державотворення молодої незалежної України. Незважаючи на те, що заклад здійснює діяльність у напрямі розвитку творчої особистості дитини та її природжених обдарувань, значна увага приділяється й методичній роботі з обдарованими дітьми природничого спрямування.

Цікавими та корисними для учителів були проведені майстер-класи (на вибір):

«Використання мультимедійного обладнання, цифрових лабораторій та програмного забезпечення «SmartNotebook» (Кулішенко П.В.,  учитель хімії, біології МСШ «АДТ», викладач хімії і біології ММАК, «спеціаліст вищої категорії»).

«Розв’язування розрахункових задач та завдань олімпіадного рівня» (Степанова В.Ф., учитель хімії Миколаївської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст. № 4 Миколаївської обласної ради, учитель-методист).

Учителі залишилися в захваті від уроку молодого учителя  хімії Анастасії  Нікітіної для учнів 9 класу з теми «Реакції обміну між розчинами електролітів» (із використанням програмного забезпечення «SmartNotebook»), яка презентувала авторський підхід до навчання учнів на основі сучасних методів.

Під час засідання круглого столу за темою «Науково-методичні особливості сучасного уроку хімії» учасники обговорили проблеми хімічної освіти за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти та можливі шляхи їх подолання, наголосили на необхідності використання ІКТ із метою підвищення ефективності засвоєння необхідного обсягу навчального матеріалу, адаптації темпу подання нового матеріалу до швидкості його засвоєння з урахуванням індивідуальних особливостей учнів.

http://www.moippo.mk.ua/


Додав: kolinko |
Переглядів: 645
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018