Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Музично-спортивна розвага «Маленькі козачата» в дошкільному навчальному закладі № 106
07.05.2015, 09:26

Почуття патріотизму багатогранне за змістом: це і любов до рідних місць, і гордість за свій народ, і повага до його звичаїв. Все це педагоги дошкільного навчального закладу «Вишенька» закладають у виховання дітей з раннього віку.

Прагнення залучити дітей до українських коренів й спонукало педагогічний колектив дошкільного навчального закладу №106 до проведення музично-спортивного свята «Маленькі козачата».

У  патріотичному вихованні величезне значення має приклад дорослих. Тож враховуючи цей фактор, на свято було запрошено громадську організацію  «Богоявленське козацтво». Козацька громада прийшла до дітей з цікавою розповіддю про славетних козаків, продемонструвала дітлахам бойовий гопак та вправне володіння шаблею, тим самим спонукала  маленьких козачат продемонструвати свої знання про традиції та звичаї козаків, народні ігри та забави.

У музично-спортивному святі приймали участь дві старші групи. Інструктор з фізкультури обрала дві команди: «Січовики» та «Запорожці». Маленькі козачата вправно впорались з конкурсними завданнями та естафетою «Звари козацьку юшку». Значну емоційну підтримку гравцям надавали вболівальники, які не лише були спостерігачами, а й активними учасниками дійства.  Проведення інтелектуального конкурсу для групи підтримки було спрямоване на посилення патріотичного виховання дітей - формування нового українця, що діє на основі національних цінностей.

А танок «Квітка душа» довів всім присутнім, що  в маленьких серцях наших вихованців закладене зернятко любові та шани до України.

Для вирішального конкурсу Козацька рада обрала аутентичну козацьку забаву «Перетягування підкови». За прикладом дорослих козаків маленькі козачата завзято боролися за перемогу. Рада вітала учасників свята козацькими смаколиками: пряниками-кониками, випеченими за давнім козацьким рецептом.

Музичний керівник ДНЗ № 106  Сідашова О.І. 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1744
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018