Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

На базі ДНЗ № 5 відбулося засідання Школи молодого вихователя
12.03.2015, 13:40

Всі ці питання актуальні для вихователів дитячих садочків. Тому була вибрана тема для засідання ШМВ «Естетичне виховання дошкільників засобами природи і малювання»

Для ефективної роботи, ІІІ засідання ШМВ було організоване за принципом «Зворотного класу». Цей метод передбачає навчання, при якому вся теоретична і лекційна програма надається для ознайомлення  вдома, а при зустрічі  детально розбираються завдання і вправи по темі.

«Не буває нецікавих тем, буває тільки надто нудне викладання фактів», вважають організатори Школи. Щоб правильно зрозуміти нову тему, вона повинна бути, як мінімум, добре і логічно структурированна, а, як максимум, ефектно подана. І першим, і другим займається сторителлинг.  Саме за методом сторітеллінгу були представлені лекції-візуалізації  «Естетичне виховання дошкільників» і «Комбіновані заняття. Методика ознайомлення з природою. Методика ОТМ.»

Учасники Школи молодого вихователя переглянули комбіноване заняття з ознайомлення з природою і малювання для дітей раннього віку на тему "Чарівна краплинка". А потім стали учасниками майстер-класу - заняття аналогічного виду для дітей середнього віку на тему "Весняне диво". У молодих вихователів була можливість відчути себе у якості вихованців, та отримати досвід зі сторони дітей, як учасників  навчально-вихованого процесу.

Під час засідання ШМВ, педагогами дошкільного закладу № 5 були представлені цікаві методи і прийоми впливу на розвиток дітей, засвоєння нової інформації та закріплення набутих знань і вмінь. Організатори ШМВ впевнені, що досвід, отриманий під час таких зустріч додадуть професіоналізму і зроблять механізми впливу на дітей більш зрозумілими і зручними для вихователів.


Додав: kolinko |
Переглядів: 936
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018