Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Назавжди в нашій пам’яті…(ЗОШ №25)
29.01.2015, 10:36

У пам’яті народу зберігається історія про 300 героїв, що загинули, захищаючи свою землю від нападників. У давніх греків це були 300 спартанців при Фермопілах, у грузинів – 300 арагвійців на підступах до Тбілісі, а в українців – 300 козаків під Берестечком та 300 юнаків під Крутами.

Бій під Крутами – бій, що відбувся на залізничній станції Крути 29 січня 1918 року між більшовицькими військами Михайла Муравйова та об’єднаними військами юнкерів 1-ї Київської юнацької школи імені Богдана Хмельницького та першої сотні новоствореного Студентського куреня під єдиним командуванням Аверкія Гончаренка під час наступу на Київ військ Муравйова назавжди залишиться в пам’яті українців.

До Дня пам’яті Героїв Крут у Миколаївській загальноосвітній школі

 І-ІІІ ступенів №25 відбулися тематичні заходи: лінійка-реквієм «Славні сини українського народу», години спілкування, тематичні уроки, інформаційні хвилинки, перегляд періодичних видань.

Цікавим для учнів 5-х класів став захід «Нас ніхто не роз’єднає», який сприяв героїко-патріотичному вихованню школярів. Діти співали українські пісні, читали вірші, присвячені пам’яті молодих героїв.

Молоде покоління пам’ятає та пишається подвигом українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі...

Заступник директора з виховної роботи Федчак Л.В.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 758
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018