Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Не забуде Україна Шевченкове слово (ЗОШ № 57)
14.03.2015, 14:54

Благословен той день і час,
Коли прослалась килимами
Земля, яку сходив Тарас
Малими босими ногами…

Тарас Григорович Шевченко... Його безсмертне ім’я і неповторні твори ось уже скільки років живуть у серцях народу, в його мріях і сподіваннях, пробуджуючи щирі й благородні почуття. Можливо, Тарас Григорович саме та людина, з якої кожен повинен брати приклад. У ці березневі дні в школі № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка проходили заходи, присвячені його великому творчому шляху та неоціненному доробку.

У вівторок урочиста лінійка зібрала усіх небайдужих до світлого слова Шевченкового.  Сюрпризом став тематичний стенд “Шляхами Великого Кобзаря”, який презентувала Проценко Вікторія,  учениця 9-Б класу.  Завершальним акордом вівторка стало створення вчителями-філологами макету української хати.

 Всеукраїнською українознавчою грою «Соняшник» зустріла учнів середа. Також учні порадували малюнками, які присвятили творчості Кобзаря, а також  буклетом  формату А-2 “Шевченко очима дітей”.

Протягом тижня було проведено виховні години-вікторини “Вічне слово Кобзаря”, на яких учні та вчителі розповідали цікаві факти з життя відомого митця, цитували вірші, читали прозу. 

Четвер і п'ятниця  перенесли всіх у світ Шевченка. Учні та вчителі декламували вірші митця, а українська хата зустрічала  шевченківських героїв, Федорова Анна, учениця 10-Б класу, грала на бандурі, а також виконувала пісні, на слова Т.Г.Шевченка. Все, що відбувалося протягом тижня,  було зафільмовано, тож шкільна родина матиме можливість насолодитися шевченківським словом та майстерною грою учнів-акторів.

Хочеться подякувати учням, які  ще раз довели, що Шевченко - це наша душа, наша мудрість, наша сила. Які б нещасті і муки не випадали на долю нашого народу, він вистоїть, якщо з ним буде Шевченко, його слово.

Прес-центр школи 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 893
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018