Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Незабутня подорож учнів ЗОШ № 53 у чарівний світ казок Євгенія Куцева
06.11.2014, 15:05

Миколаїв — великий промисловий, діловий  і культурний центр України. Ми щасливі, що живемо в цьому місті, де є багато бібліотек, музеїв, театрів, де живе багато цікавих людей: учених, письменників, художників.
Нещодавно, в ході краєзнавчої експедиції "Пізнай свою країну" учні 6-В та 8-А класів зустрілися з дуже цікавою людиною, дослідником   нашого краю, моряком,  письменником  - Євгенієм Альбертовичем Куцевим, який  презентував театральну п'єсу «Казка про Три-Сьоме царство»!

Зустріч з автором книги відбулася у бібліотеці ім. Шури Кобера та Віті Хоменка.  Присутні на зустрічі діти сиділи тихо, затамувавши подих, бо у розповіді  Євгенія Альбертовича  звучали знайомі назви вулиць рідного міста, виражалися близькі їм почуття.

Захід вийшов теплим і зворушливим, бо Є. Куцев -  справжній дитячий письменник, який веде велику роботу з молоддю,  якого хвилює майбутнє нашої країни.

Діти сміливо брали участь у діалозі з письменником,  знайомилися з новою книгою, просили автографи та фотографувалися на пам'ять.

До речі, автор під час зустрічі поділився з читачами  секретом - скоро з'явиться ще одна книга.  Тепер діти чекають Євгенія Альбертовича в гості з новою презентацією.

Ця зустріч  запам'ятається  дітям на все життя.

Прес-центр школи №53 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 653
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018