Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Нове слово в просвітницькій роботі Миколаївського муніципального колегіуму
11.12.2014, 14:15
Одна з найважливіших проблем, з якою людство зіткнулося у XX ст. і ввійшло у XXI ст. – це СНІД. Стрімко зростає кількість інфікованих, хворих і померлих від СНІД людей. Багато життів, мрій, надій відібрала у людства ця хвороба.
Тому дуже важливо надати можливість всім людям підвищити рівень знань, набути навички і вміння, що можуть вплинути на зміну життєвих цінностей і установок, які дозволять обмежити розповсюдження цієї хвороби і зменшити її наслідки.
Закономірним етапом в протистоянні епідемії ВІЛ і СНІД стало звернення світового суспільства до творчих ресурсів культури і мистецтва.
За допомогою технік форум -театру до цих ресурсів долучилися і учні 10 -х і 11-х класів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки. «Театр – це форма знань: він може бути (і повинен) засобом трансформації суспільства. Театр може допомогти вибудувати наше майбутнє замість того, щоб просто це майбутнє чекати», - ці слова належать засновнику форум-театру, бразильцю Аугусто Боалю.
Учні 10 медичного класу показали форум-виставу « Знаменитість» , під час якої школярі-артисти: Нечитайло Павло, Владе Дмитро, Доценко Катерина, Вершиніна Катерина, Дедул Ярослава, Люблінська Юліана показали трагедійну долю молодого талановитого артиста, який потрапив у пастку хвороби. Ця історія отримала відгук у серцях старшокласників, адже вони ніяк не хотіли прийняти факт можливості смерті головного героя та його друга. Глядачі міняли сюжет так, щоб не було трагедії. «Ти живий!»,- кричали вони головному героєві.
Форум-театр став продовженням розмови, розпочатої під час радіолінійки про СНІД та толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.
На жаль, поки що не існує вакцини проти цієї хвороби. Тому освіта є найбільш ефективною стратегією боротьби з ВІЛ, СНІД.

Гіштимулт Т.І., практичний психолог

Додав: Electronik |
Переглядів: 531
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018