Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 12
Гостей: 11
Користувачів: 1
dnz-53


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Нові ідеї на безмежній освітянській ниві
01.08.2014, 18:49

Золотистими соняшниковими полями засяяли простори рідної України. Яскраві сонячні промінці зігрівають нашу землю.  У дітей радісна пора канікул, у вчителів – відпустки. Але у цю літню годину на гостинній Херсонській землі, на Скадовщині – південних воротах України, у сонячному Лазурному у період з 18 по 25 червня 2014 року для керівників загальноосвітніх навчальних закладів проходила V літня управлінська школа з ІКТ "Хмарні сервіси в освіті на базі Офісу 365", організована Асоціацією «Відроджені гімназії України» (президент Я.В.Турянський). Мені пощастило стати учасницею цього освітянського форуму, у якому взяли участь колеги із 12 областей України. У нашому місті Миколаєві чотири заклади освіти є членами Асоціації «ВГУ»:гімназії №№ 1 імені Аркаса, 2, 4 і наша Перша школа імені Олега Ольжича . Але мені одній довелося представляти  Миколаївщину на цьогорічній управлінській школі.   Досвід, набутий під час роботи   - неоцінений! Ми ознайомилися із діяльністю Лазурнянської загальноосвітньої школи, Скадовської гімназії,  слухали лекції із впровадження Офісу 365в освітній діяльності, проводилися практичні заняття, тренінги,  було організовано роботу в малих групах та у парах по створенню ЦОК (центру освітніх комунікацій) і оволодінню технологією підготовки інноваційних дидактичних  матеріалів у програмі «Майстер Тул».

Тепло зустрічала нас  Скадовська земля і подарувала незабутні миті морської подорожі на острів Джарилгач,  зустрічей із науковцями-краєзнавцями, поїздки на херсонські гейзери  і відпочинок на смарагдовому узбережжі Лазурного, де кришталево чиста вода, сонячне блакитне небо, чаруючий крик чайок  та гарячий золотистий пісок надали можливість відчути справжній релакс після напруженого навчального року.

Нові ідеї, знання, вміння, спілкування з колегами  і чудовий відпочинок - все це надихнуло на подальшу творчість, надало сили й наснаги діяти і сіяти все більше і більше успішних зерен на безмежній освітянській ниві.

Ганна Володимирівна Строїнова,

заступник директора з виховної роботи МЗОШ № 1

імені Олега Ольжича
 


Додав: kolinko |
Переглядів: 588
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018