Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Обласний семінар з фізичної культури в СШ №22
10.12.2014, 12:49

09.12.2014 колектив Миколаївської СЗОШ № 22 гостинно зустрічав учасників обласного семінару «Використання сучасних технологій та методик на уроках фізичної культури , спрямованих на збереження та зміцнення здоров’я»

Організатори семінару ставили перед собою  за мету розкриття сучасних підходів у роботі з учнями щодо організації та удосконалення навчально-виховного процесу з фізичної культури у ЗНЗ, підвищення майстерності вчителів фізичної культури при проведенні сучасного уроку, використовуючи новітні досягнення педагогіки та передового педагогічного досвіду.

У семінарі взяли участь спеціалісти з фізичного виховання та спорту відділів освіти, молоді та спорту, відділів (управлінь) освіти райдержадміністрації (міських рад) та керівники районних (міських) методичних об'єднань вчителів фізичної культури.

Зі змістовним аналізом досягнень та проблем в даному напрямку роботи виступила Деркач Г.І., начальник управління освіти Миколаївської міської ради. Досвідом організації роботи школи щодо удосконалення навчально-виховного процесу з фізичної культури  поділився  Богун П.М., директор Миколаївської СЗОШ № 22.

Святкову атмосферу заходу забезпечило музично-спортивне привітання та парад учнів-спортсменів Миколаївської школи № 22.

Проте програма семінару включала  в себе не лише пленарне засідання, але й практичну частину.

 Учасники семінару відвідали урок за тематичним модулем “Футбол” в 5-А класі, який проводив Данилов В.Ю, вчитель фізичної культури вищої категорії, дипломант заключного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2012”, та позакласний спортивний захід серед учнів 3-4 класів та їх батьків “Здорова родина — міцна Україна!” під керівництвом Челпанової Л.П., учителя фізичної культури вищої категорії, старшого вчителя, “Відмінника народної освіти України”

Завершився семінар круглим столом  “Здоров’язберігаючі технології як фактор психологічного комфорту та фізичної активності учнів

Святкову атмосферу заходу забезпечило музично-спортивне привітання та парад учнів-спортсменів Миколаївської школи № 22.

Колектив школи № 22 засвідчив, що розвиток інтелектуальних здібностей учнів неможливий без формування навичок здорового способу життя. Адже успішна дитина - це здорова дитина.

Методична рада школи


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 804
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018