Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Освітяни Миколаєва знайомилися з досвідом колег Львова
30.03.2015, 13:55

У березні 2015 року делегація представників освітніх установ та охорони здоров’я Миколаївщини побувала у Львівській області з метою ознайомлення з організацією навчання дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах.

Під час перебування відбулася зустріч з представниками департаменту освіти і науки Львівської обласної держаної адміністрації, районних відділів освіти  Личаківського та Франківського районів  м. Львова.

Під час знайомства з досвідом освітян Львівщини було організовано засідання круглого столу з питань організації інклюзивної форми навчання в умовах дошкільного, загальноосвітнього та спеціалізованого навчального закладу «Надія» з поглибленим вивченням предметів еколого-правового профілю. На засіданні були розглянуті питання нормативно–правового забезпечення, організації роботи зі спеціалістами, взаємодії з батьками дітей з особливими освітніми потребами. 

Також делегація Миколаївської області взяла участь у засіданні Львівської обласної психолого-медико-педагогічної консультації, де ознайомилась з роботою спеціалістів, їх формами роботи, документацією.

Засідання круглого столу у Вороняцькій загальноосвітній школі Золочівського району за темою «Дитячий аутизм: інклюзивне навчання як один із шляхів адаптації дітей з особливими освітнім потребами до життя у суспільстві» зібрало представників освіти Золочівського району, спеціалістів, батьків дітей.

Делегація відмітила результати і досягнення освітян Львівщини у сфері інклюзивного навчання, що були здобуті завдяки співпраці та тісній взаємодії педагогів, спеціалістів і обов’язкової підтримки, взаєморозуміння з боку батьків дітей з особливими освітніми потребами. 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 803
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018