Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Панорама нестандартних уроків (гімназія №3)
25.02.2015, 16:38

Чи обов’язково «корінь» навчання повинен бути «гірким»?

Відомо, що краще засвоюється той матеріал, до якого в учнів є інтерес. Класична структура уроку з традиційними складовими не завжди ефективна. Тому сучасному педагогові, окрім грунтовної фахової підготовки, методичної майстерності, необхідний постійний вогник науково-творчого пошуку. Це пошук нестандартних форм, спрямованих на зацікавлену співпрацю вчителя та учні.

 Учителі Миколаївської гімназії №3 із задоволенням взяли участь у панорамі нестандартних уроків «Моя методична імпровізація». Учні демонстрували засвоєні знання на географічному аукціоні, аналізували емоційний стан героя повісті і виражали його за допомогою арт-засобів на уроці-психологічному етюді, були активними учасниками на математичній Масляній. 

Аукціон  - це особливий спосіб продажі товарів. На географічному  аукціоні у 6-Б класі (вчитель Косинська О.М.) можна було «купити» атласи, картини та зразки монет різних країн, цікаві сувеніри. Учні, які показали кращі знання з теми «Атмосфера», стали володарями цих предметів й отримали оцінку «відмінно». Цікаво, захоплююче, ефективно! Всі сім лотів «продані»! Знання з теми «Атмосфера» узагальнено, систематизовано, вирішено всі задачі, зроблений фоторепортаж.

Заступник директора з НМР Коваль І.І
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1021
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018