Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2014-2015 н.р.

Педагогічна рада на тему «Взаємодія школи і сім’ї у вихованні особистості» у Миколаївській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів № 47
30.04.2015, 11:01
Сьогодні, коли більшість сімей стурбовано рішенням проблем економічного, а деколи і фізичного виживання, посилилася сучасна тенденція самоусунення багатьох батьків від вирішення питань виховання і особистісного розвитку дитини.
Тому не випадково, що в ЗОШ № 47 була створена цільова Програма виховання «Співдружність школи, сім’ї та громадськості – в ім’я дитини», за якою педагогічний колектив працює вже четвертий рік, а тому й результативність роботи колективу за цією програмою обговорено на педагогічній раді «Взаємодія школи і сім’ї у вихованні особистості».
Епіграфом стали слова А.С.Макаренка «Школа не може і не повинна пасивно очікувати поліпшення сімейного виховання, вона повинна організовувати і направляти виховну діяльність батьків».
У ході роботи проаналізовано ефективність форм спільної роботи школи і сім’ї з метою особистісного розвитку дитини, педагогічної освіти батьків; основні компоненти й елементи виховної системи щодо взаємодії школи і сім’ї; визначено проблеми у даному питанні та оптимальні шляхи їх вирішення.
Психологом школи було надано результати анкетування «Співдружність школи і сім’ї». А класний керівник 10 класу запросила колег на екскурсію до свого класу та поділилася досвідом роботи з батьками.
Також представлено проект «Будинок співпраці батьків і педагогів


Методична рада школи
Додав: aliona91 |
Переглядів: 1103
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018